Dělnická

Projekt Dělnická vznikl pro jednu mladou maminku, která nežije v České republice, ale před časem se rozhodla, že si tu koupí byt, aby měla kde být, když se sem se synem vrací. Nejdřív zůstal byt ve stavu, jakém ho koupila, nechala ho k dispozici své sestře, než přišlo rozhodnutí na rekonstrukci.
Nejprve jsme připravovali půdorysné řešení prostoru, jak by byt mohl vypadat, protože současná dispozice 1+1 nebyla úplně vhodná.
Ze všech návrhů, které padly nakonec vyhrál nejšetrnější a to v tom smyslu, že jsme nemuseli zasahovat do žádných příček ani moc rozvodů instalací.
Ze současné kuchyně vznikla ložnice s přístupem do koupelny a kuchyň jsme přesunuli do části obývací a vznikl tedy nově prostor 2kk.
Stylově jsem se držela světlých neutrálů. I když je byt díky své rozlehlé terase, která je přes celou délku bytu velmi světlý, tak mu navíc světlé barvy a odstíny dodaly vzdušnost.
Rozpočtově jsme se drželi při zemi, vzhledem k tomu, že tento byt neslouží ke každodennímu užívání, tak jsme sáhli po nějakých kouscích i z Ikea. Obecně se dá říct, že je byt zařízen v přírodních tónech dubového dřeva v kombinaci s béžovou, bílou a žlutou.

  • obývací pokoj
  • sedací souprava
  • kuchyň

Napište mi zprávu