Rady ptáka loskutáka

26. February 2020

Rok 2020 není vyjímkou a s radostí pokračuji ve spolupráci s televizí NOVA na natáčení pořadu Rady ptáka Loskutáka. Už tuto sobotu 29.2 by měl být ke shlédnutí díl o úložných prostorech. Myslím, že stojí za vaši pozornost. Rad a inspirací na téma úložné prostory není nikdy dost. Podívejte se, jak i tyto prvky domácnosti mohou být vkusné, praktické a designové.

Transformace KP Interiors

16. February 2020

KP Interiors prochází transformací na WAY designery. Vzniklo to z několika důvodů. KP Interiors mělo jako hlavní činnost návrh interiérů. To samozřejmě zůstává, je to stále mým posláním, zábavou a životní cestou. K interiérům ale přibyl i home staging a nyní se vydali interiér a home staging na společnou cestu, tedy WAY designery.

Za ta léta, co se zabývám návrhy interiérů vzniklo také plno zajímavých kusů nábytku. Nábytek bude vznikat dále, budou to zajímavé kusy, kusy na míru, někdy i velmi zajímavé originály. Od teď již budou mít společnou značku a to WAY. Můžete se tedy těšit, že i váš nový nábytek bude mít svou cestu.

Jen mi odpusťte, že novinky budu aktualizovat až od spuštění nového webu a nebudu zmiňovat ty z minulých let, které vlastně už nejsou novinky. O kompletní projekty vás ale neochudím, tam budete mít vše, co jsem mohla nafotit.

Napište mi zprávu